Rozdawajka 'Zbrodnia z zimną krwią': do wygrania 3 kryminały polskich autorów! [ZAKOŃCZONY]

rozdawajka książkowa, konkurs, książki

Dzisiaj przychodzę z kolejną rozdawajką książkową, w której do wygrania są aż 3 książki polskich autorów. Chętnych zapraszam do zabawy, bo jest o co walczyć! Do wygrania są:  


Remigiusz Mróz - Kasacja (x1 egzemplarz)

Sprawę prowadzi Joanna Chyłka, pracująca dla bezwzględnej, warszawskiej korporacji. Nieprzebierająca w środkach prawniczka, która zrobi wszystko, by odnieść zwycięstwo w batalii sądowej. Pomaga jej młody, zafascynowany przełożoną, aplikant Kordian Oryński. Czy jednak wspólnie zdołają doprowadzić sprawę do szczęśliwego finału? Tymczasem ich klient zdaje się prowadzić własną grę, której reguły zna tylko on sam. Nie przyznaje się do winy, ale też nie zaprzecza, że jest mordercą. Dwoje prawników zostaje wciągniętych w wir manipulacji, który sięga dalej, niż mogliby przypuszczać.Katarzyna Puzyńska - Motylek (x1 egzemplarz)

W mroźny zimowy poranek na skraju mazurskiej wsi zostaje znalezione ciało zakonnicy. Początkowo wydaje się, że kobietę potrącił samochód. Szybko okazuje się jednak, że ktoś ją zabił i potem upozorował wypadek. Kilka dni później ginie kolejna osoba. Ofiary nie wydają się być ze sobą w żaden sposób związane. Zaczyna się wyścig z czasem. Policja musi odnaleźć mordercę, zanim zginą następne kobiety. 

Śledztwo ujawnia tajemnice mrocznej przeszłości zakonnicy, przy okazji odkrywając też mniejsze lub większe przewiny mieszkańców sielskiej – tylko na pozór – miejscowości.Robert Małecki - Najgorsze dopiero nadejdzie (x1 egzemplarz)

Śmierć to dopiero początek… 
Ponura toruńska jesień. Dziennikarz Marek Bener właśnie dowiedział się, że straci pracę. Jednym z jego ostatnich reporterskich zadań jest wyjazd do spalonego domu. Okazuje się, że zginął w nim dawny przyjaciel Benera, który przed laty uwiódł mu narzeczoną. Teraz zrozpaczona kobieta szuka wsparcia u dziennikarza, ale wkrótce znika bez śladu… Bener wie, że musi ją odnaleźć. Niestety, kryminalna gra, w którą zostaje uwikłany nie ma jasnych zasad. Dziennikarz nie przypuszcza nawet, że z pozoru zwykły dzień przerodzi się w walkę o życie. Reporter musi dotrzeć do prawdy, która całkowicie go odmieni.


Regulamin konkursu: 

1. Sponsorem nagród w konkursie jest blog Marzenie Literackie. 
2. W przypadku niespełnienia któregoś z zasad konkursowych, głos staje się automatycznie nieważny. 
3. Przesyłki zagraniczne nie będą realizowane. 
4. 27 kwietnia zostaną ogłoszone wyniki rozdawajki na blogu Marzenie Literackie. W tym samym dniu zostanie wylosowany zwycięzca, z którym skontaktuje się na adres mailowy podany w komentarzu. 
5. W przypadku braku odpowiedzi ze strony wygranego w ciągu 3 dni roboczych, zostanie wylosowana kolejna osoba po nagrodę. 
6. W komentarzu można podać TYLKO JEDNĄ książkę, którą chciałoby się wygrać. Aby wziąć udział w konkursie należy:

1. Dodać Marzenie Literackie do obserwowanych w sekcji: Miłośnicy Literatury i Bądź na bieżąco
2. Polubić Marzenie Literackie na Facebooku.
3. Dodać formularz zgłoszeniowy w komentarzu. 
*Udostępnienie banera konkursowego na blogu/Instagramie (@marzenieliterackie z hashtagiem #rozdawajka #konkurs) to jeszcze jeden, dodatkowy los. 
Formularz zgłoszeniowy:

1. Zgłaszam się do konkursu: (imię i nazwisko)
2. Zaobserwowałam/zaobserwowałem i polubiłam/polubiłem jako: (nazwa konta, z którego dokonaliście obserwacji na Bloggerze i Facebooku) 
3. Adres e-mail: 
4. Strona internetowa:
5. Wybrana książka: 
*Dodałam/dodałem baner na bloga/Instagrama: TAK/NIE 
Powodzenia! 


Rozdawajka 'Zbrodnia z zimną krwią', Konkursy książkowe


Copyright © 2016 Marzenie Literackie , Blogger